Przedszkole Bajeczka

Nasze przedszkole oddziałowywuje na dzieci tak, by wyrosły na ludzi twórczych, o szerokich i różnorodnych zainteresowaniach, o różnorodnych talentach i umiejętnościach. Poprzez wszystkie dostępne nam metody i formy oddziaływań stworzymy dzieciom bardzo dobre warunki rozwojów. Dla naszych dzieci jesteśmy nauczycielami - przewodnikami. Przekazujemy im m.in. takie wartości jak dobro, piękno, prawda. Zapisy do przedszkola trwaja przez cały rok kalendarzowy - przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń.

OVERVIEW

The web site przedszkole-bajeczka.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have parsed sixteen pages inside the site przedszkole-bajeczka.pl and found zero websites linking to przedszkole-bajeczka.pl.

PRZEDSZKOLE-BAJECZKA.PL TRAFFIC

The web site przedszkole-bajeczka.pl has seen a variation levels of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkole-bajeczka.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-bajeczka.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-bajeczka.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-BAJECZKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-bajeczka.pl Mobile Screenshot of przedszkole-bajeczka.pl Tablet Screenshot of przedszkole-bajeczka.pl

PRZEDSZKOLE-BAJECZKA.PL SERVER

Our crawlers detected that a single page on przedszkole-bajeczka.pl took eight hundred and sixty-eight milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
91.225.28.170

We revealed that this website is using the Apache server.

Przedszkole Bajeczka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site przedszkole-bajeczka.pl states the following, "Nasze przedszkole oddziałowywuje na dzieci tak, by wyrosły na ludzi twórczych, o szerokich i różnorodnych zainteresowaniach, o różnorodnych talentach i umiejętnościach." I noticed that the website also said " Poprzez wszystkie dostępne nam metody i formy oddziaływań stworzymy dzieciom bardzo dobre warunki rozwojów." They also said " Dla naszych dzieci jesteśmy nauczycielami - przewodnikami. takie wartości jak dobro, piękno, prawda. Zapisy do przedszkola trwaja przez cały rok kalendarzowy - przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń."

SEE SIMILAR WEBSITES

Przedszkole Bajka

Katolickie Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciątka Jezus -

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Dla dzieci w wieku od 1. 5 roku do 2,5 lat. Ul Sobieskiego 15, Warszawa.

Przedszkole Biedroneczka

Więcej szczegółów w BOCZNYM MENU zakładce REKRUTACJA. Do poprawnego działania strony zalecane jest używanie przeglądarki CHROME. Wiosna, wiosna dziś na łące. Dla mamy i taty będzie koncert. Tańcem, wierszem i piosenką. Dlatego i my w ostatnim.

Przedszkole Sióstr Imienia Jezus

Twoja przeglądarka nie obsługuje ramek! .

Strona główna - Rodzinne Przedszkola Niepubliczne Bratek

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie treści bez zgody autora zabronione.